Last games
W
|
|
|
|
|
H
|
H
|
|
|
|
H
|
|
|
|
|
|
D
|
|
H
|
|
A
|
|
|
A
|
H
|
A
|
|
|
|
|
|
|
L
|
A
|
|
H
|
|
|
|
|
|
|
|
A
|
H
|
A
|
H
|
H
|
Record 3 Liga - Group II 23/24
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
17 |
4 |
6 |
7 |
1.06 |
17:24 |
35 |
Away record |
17 |
4 |
3 |
10 |
0.88 |
17:34 |
- |
Overall balance |
34 |
8 |
9 |
17 |
0.97 |
34:58 |
18 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sat Aug 5, 2023 |
2:00 PM |
A |
(16.)
|
|
Unia Solec (17.) |
? |
|
2:3 |
2 |
Fri Aug 11, 2023 |
6:00 PM |
H |
(5.)
|
|
F. Swinoujscie (17.) |
? |
500 |
0:0 |
3 |
Fri Aug 18, 2023 |
6:00 PM |
A |
(8.)
|
|
Unia Swarzedz (13.) |
? |
|
4:3 |
4 |
Wed Aug 23, 2023 |
6:00 PM |
H |
(12.)
|
|
Cartusia Kartuzy (11.) |
? |
100 |
0:0 |
5 |
Sun Aug 27, 2023 |
11:00 AM |
A |
(12.)
|
|
Pogon II (15.) |
? |
|
2:0 |
6 |
Sat Sep 2, 2023 |
4:00 PM |
H |
(15.)
|
|
KP Starogard (14.) |
? |
|
2:3 |
7 |
Sat Sep 9, 2023 |
3:00 PM |
A |
(15.)
|
|
Pogoń Nowe S. (1.) |
? |
|
1:2 |
8 |
Sat Sep 16, 2023 |
4:00 PM |
A |
(15.)
|
|
Sokol Kleczew (12.) |
? |
|
2:0 |
9 |
Sat Sep 23, 2023 |
4:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Blekitni (12.) |
? |
|
0:6 |
10 |
Sun Oct 1, 2023 |
3:00 PM |
A |
(15.)
|
|
Zawisza (7.) |
? |
|
3:1 |
11 |
Sat Oct 7, 2023 |
3:00 PM |
H |
(16.)
|
|
Vineta Wolin (3.) |
? |
|
2:3 |
12 |
Sun Oct 15, 2023 |
3:00 PM |
A |
(17.)
|
|
Polonia Sroda (14.) |
? |
|
2:0 |
13 |
Fri Oct 20, 2023 |
3:00 PM |
H |
(17.)
|
|
Swit Szczecin (1.) |
? |
|
0:0 |
14 |
Sat Oct 28, 2023 |
12:00 PM |
A |
(16.)
|
|
Gedania Gdansk (6.) |
? |
|
0:1 |
15 |
Sat Nov 4, 2023 |
2:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Noteć Czarnków (4.) |
? |
|
2:1 |
16 |
Sat Nov 11, 2023 |
12:00 PM |
A |
(15.)
|
|
Wikęd Luzino (18.) |
? |
|
5:2 |
17 |
Sat Nov 18, 2023 |
1:00 PM |
A |
(15.)
|
|
Elana Torun (2.) |
? |
|
3:0 |
18 |
Wed Mar 20, 2024 |
2:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Unia Solec (16.) |
? |
|
0:0 |
19 |
Sat Mar 2, 2024 |
1:00 PM |
A |
(15.)
|
|
F. Swinoujscie (13.) |
? |
|
0:1 |
20 |
Sat Mar 9, 2024 |
2:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Unia Swarzedz (7.) |
? |
|
1:1 |
21 |
Sat Mar 16, 2024 |
3:30 PM |
A |
(15.)
|
|
Cartusia Kartuzy (10.) |
? |
|
1:0 |
22 |
Sat Mar 23, 2024 |
2:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Pogon II (5.) |
? |
|
0:3 |
23 |
Sat Mar 30, 2024 |
2:00 PM |
A |
(15.)
|
|
KP Starogard (18.) |
? |
|
1:1 |
24 |
Sat Apr 6, 2024 |
4:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Pogoń Nowe S. (10.) |
? |
|
5:0 |
25 |
Sun Apr 14, 2024 |
1:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Sokol Kleczew (12.) |
? |
|
1:0 |
26 |
Sat Apr 20, 2024 |
3:00 PM |
A |
(15.)
|
|
Blekitni (4.) |
? |
|
2:2 |
27 |
Sun Apr 28, 2024 |
1:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Zawisza (3.) |
? |
|
1:1 |
28 |
Sat May 4, 2024 |
4:00 PM |
A |
(15.)
|
|
Vineta Wolin (8.) |
? |
|
1:1 |
29 |
Sun May 12, 2024 |
1:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Polonia Sroda (7.) |
? |
|
2:0 |
30 |
Wed May 15, 2024 |
5:30 PM |
A |
(15.)
|
|
Swit Szczecin (1.) |
? |
|
2:0 |
31 |
Sat May 18, 2024 |
4:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Gedania Gdansk (11.) |
? |
|
1:2 |
32 |
Sat May 25, 2024 |
12:00 PM |
A |
(15.)
|
|
Noteć Czarnków (9.) |
? |
|
3:0 |
33 |
Sat Jun 1, 2024 |
4:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Wikęd Luzino (16.) |
? |
|
0:1 |
34 |
Sat Jun 8, 2024 |
5:00 PM |
H |
(15.)
|
|
Elana Torun (2.) |
|
|
0:3 |
Table section 3 Liga - Group II 23/24